Sorter efter:
06:00
06:30
07:00
07:30
08:00
08:30
09:00
09:30
  10:00
  10:30
  11:00
  11:30
  12:00
  12:30
  13:00
  13:30
  14:00
  14:30
  15:00
  15:30
  16:00
  16:30
  17:00
  17:30
  18:00
  18:30
  19:00
  19:30
  20:00
  20:30
  21:00
  21:30
  22:00
  22:30
  23:00
  23:30
  0:00
  0:30
  1:00
  1:30
  2:00
  2:30
  3:00
  3:30
  4:00
  4:30
  5:00
  5:30
  6:00
  6:30
  7:00
  7:30
05:59
GODNAT
08:05
Real Housewives of Beverly Hills 2
09:05
Luksusfælden 2
10:05
Med kniven for struben 5 (5)
11:00
MasterChef 2016 - Danmarks største madtalenter
12:00
Undercover Boss 2
13:00
The Kardashians 8
14:00
The Kardashians 8
15:00
Divaer i junglen
16:00
Undercover Boss 2
17:00
Med kniven for struben 5 (5)
18:00
Luksusfælden
19:00
Luksusfælden
20:00
Golfbanens skræk
22:00
The Cobbler
00:05
Pineapple Express
02:15
NCIS 5
03:10
NCIS 5
03:55
The Mentalist 7
04:40
The Mentalist 7
05:25
The Grinder
05:59
GODNAT
08:00
How I Met Your Mother 9
08:30
How I Met Your Mother 9
09:00
How I Met Your Mother 9
09:30
Rizzoli & Isles
10:25
Bones 6
11:20
Bones 6
12:15
Numbers
13:05
Numbers
14:00
Hawaii Five-0 1
15:00
Hawaii Five-0 1
16:00
NCIS 9
17:00
NCIS 9
18:00
Hawaii Five-O
19:00
NCIS: Los Angeles
20:00
NCIS: Los Angeles
21:00
Hawaii Five-O
22:00
Det endelige opgør
00:15
Jagten på Nilens juvel
02:20
The Blacklist
03:15
Ridiculousness
03:40
Ridiculousness
04:05
Two And A Half Men 11
04:30
Two And A Half Men 11
04:55
Game of Thrones 5
05:59
GODNAT
08:00
Huse for millioner LA
09:00
Ekstreme samlere 4
10:00
Dr. Phil
11:00
Dr. Phil
12:00
Ekstreme samlere 4
13:00
Fra skrot til slot
14:00
Ramsay's Kitchen Nightmares US 5
15:00
Jeopardy
16:00
Depotjægerne 5
16:30
Depotjægerne 5
17:00
Huse for millioner LA
18:00
Luksusvarer i Beverly Hills
18:30
Luksusvarer i Beverly Hills
19:00
Depotjægerne 5
19:30
Depotjægerne 6
20:00
Ramsay's Kitchen Nightmares US 6
21:00
Sommerflirt
23:00
Sød Musik
01:00
Depotjægerne fra Canada 4
01:30
Depotjægerne fra Canada 4
02:05
Dr. Phil
02:55
Fra skrot til slot
03:45
Cold Justice
04:30
Cold Justice
05:15
Salem 1
05:55
DR-derude: Fugleræs
06:25
Aftenshowet
07:15
Bonderøven
07:45
På landevejen
08:15
So F***ing Special: Livet efter døden
08:45
Forsyte-sagaen
09:40
Downton Abbey III
10:25
Antikkrejlerne
11:10
Antikkrejlerne
11:55
Bonderøven 2012
12:25
Bonderøven 2012
12:55
I hus til halsen
13:35
Hammerslag 2014
14:20
Kommissær Janine Lewis
15:30
Politiskilt 56 III
16:15
Politiskilt 56 III
17:00
Downton Abbey III
17:50
TV-avisen
18:00
Fra yt til nyt
18:30
TV-avisen
18:55
Vores vejr
19:05
Aftenshowet
19:55
TV-avisen
20:00
Guld i købstæderne
21:00
Spise med Price egnsretter II
21:30
TV-avisen
21:55
Sporten
22:00
Arne Dahls A-gruppen: Misterioso
23:30
Sagen genåbnet: En trussel fra fortiden
01:10
Broen II
02:05
Spooks
03:00
Hammerslag 2014
03:45
I hus til halsen
04:30
Danmarks skønneste sommerhus - Bornholm
04:55
Danmarks skønneste sommerhus - Nordøstsjælland
05:30
Haven i Hune
08:30
Nak & Æd - En helleflynder i Norge
09:10
Nak & Æd - en rype i Norge
09:50
Ekstrem verden – Ross Kemp i Pakistan
10:35
Amerikas Hairy Bikers
11:00
Amerikas Hairy Bikers
11:25
De skøre samlere
12:25
De skøre samlere
13:25
Smag på Paraguay
14:05
Smag på Massachusetts
14:50
Verdens mest avancerede ubåd
15:40
Verdens største tjæresandmine
16:30
So ein Ding: Web Summit Special
17:00
So ein Ding: Bil uden benzin
17:30
Quizzen med Signe Molde
18:00
Quizzen med Signe Molde
18:30
De enorme containerskibe
19:20
Nak & æd - en skovfugl i Sverige
20:00
Under mistanke – Krydsild
22:00
Udkantsmæglerne II
22:30
Deadline
23:00
Putin ifølge Oliver Stone
23:55
Quizzen med Signe Molde
00:25
So ein Ding: Bil uden benzin
00:55
Ekstrem verden – Ross Kemp i Venezuela
01:40
Deadline Nat
06:00
Morgengymnastikken: Latindans, faste baller og bryst & vinger
09:15
Petra elsker sig selv
09:45
Petra elsker sig selv
10:15
Hotelhemmeligheder – en verden af glamour og skandale II
10:55
Hotelhemmeligheder – en verden af glamour og skandale II
11:40
Fuckr med dn hjrne
12:15
Når kemien passer
12:55
Crazy Ex-Girlfriend II
13:30
Crazy Ex-Girlfriend II
14:15
Anger Management
15:50
Himalaya: En livsfarlig ekspedition
16:40
Blowdown
17:30
Ødelagt af sport
18:25
The Tonight Show med Jimmy Fallon
19:05
Family Guy
19:25
Family Guy
19:50 LIVE
Fodbold: Portugal-Chile, direkte
22:00
Yes No Maybe
22:10
Are You Here
00:00
Fremtidens teknologi: Australien
00:25
The Tonight Show med Jimmy Fallon
01:10
DR3 Dok: Piger, pistoler og Islamisk Stat
01:55
Blowdown
02:45
Petra elsker sig selv
03:15
Petra elsker sig selv
03:45
Nuttet Om Natten
04:45
Nuttet Om Natten
06:10
Solens mad
06:40
Taxa
07:20
Taxa
08:00
P2 Radioavis
08:05
Morgenandagten på DR K
08:28
Dagens Sang: Nirvana
08:35
Hvornår var det nu, det var?
09:05
Hvornår var det nu, det var?
09:35
Danske drømme
10:30
Danske drømme
11:30
80'ernes største fodboldøjeblikke
12:15
80'ernes største sportsikoner
13:05
Hvornår var det nu, det var?
13:30
Hvornår var det nu, det var?
14:00
Store danskere: Mogens Glistrup
14:30
Store danskere: Aksel Larsen
15:00
Europas storslåede borge
15:50
Kongehuset
16:20
Kongehuset
16:50
Smag på Danmark – med Meyer
17:20
Smag på Danmark – med Meyer
17:45
Huset på Christianshavn
18:20
Huset på Christianshavn
18:55
Knud Rasmussen – den store fortryller
19:55
Dagens Sang: Nirvana
20:00
Flådens historie
20:30
Flådens historie
21:35
Historiequizzen: Frøslevlejren
22:05
Historien om Danmark: Stenalder
23:05
Gåden om Pagtens Ark
23:50
Exodus – mere end en myte?
01:50
Apollo 13 – rumrejsen der gik galt
02:45
Kejserinder i det antikke Rom
03:45
Biblens gåder – Moses stav
04:35
Biblens gåder – Ligklædet i Torino
05:26
Dagens Sang: Nirvana
05:45
Solens mad
06:30
Go' morgen Danmark
12:00
Nyhederne
12:30
Regionale nyheder
12:45
Sådanmark
13:20
Fantastiske fund
14:05
Fantastiske fund
14:50
Grænsepatruljen
15:20
Grænsepatruljen
15:50
Aspiranterne
16:25
Aspiranterne
17:00
Nyhederne
17:12
Regionale nyheder
17:20
Sæt pris på dit hjem
17:55
Dit sommervejr
18:00
Nyhederne
18:20
Regionale nyheder
18:25
Go' aften Danmark
19:00
Nyhederne
19:30
Regionalprogram
20:00
Beliggenhed, beliggenhed, beliggenhed
20:50
Føde godt - hjemme bedst
21:25
En kur der dur
22:00
Nyhederne
22:27
Regionale nyheder
22:45
Det sene sommershow
23:20
Klipfiskerne
00:20
Fun Size
01:55
The Good Wife
02:45
The Good Wife
03:25
Airport
04:00
Nyhederne og Vejret
06:00
Morgen Live med business, sport, trafik og vejr
12:00
Nyheder med business og vejr
13:00
Nyheder med vejr
16:00
NEWS & Co.
18:00
18 Nyhederne
18:50
Dit sommervejr
19:00
19 Nyhederne
19:25
Nyheder med vejr
22:00
22 Nyhederne
23:00
News Night
00:30
Nyheder med vejr
02:00
Nyheder, sport, vejr
05:50
For himlens skyld
06:50
Skadestuen i Holby
07:50
Doktor Kleist
08:45
Doktor Kleist
09:45
Doc Martin
10:40
Bjerglægen
11:35
Bjerglægen
12:30
Kommissær Rex
13:25
Blue Bloods
14:15
Fornyet mistanke
15:20
Små og store synder
16:15
Små og store synder
17:10
Airport
17:45
Airport
18:20
Spørg Charlie
19:00
Spørg Charlie
19:40
Death in Paradise
20:40
En sag for Frost
22:35
Hvem vil være millionær?
23:35
Jarl samler op
00:25
Hvem kender hvem
01:15
Murdoch-mysterierne
02:10
Skadestuen i Holby
04:55
For himlens skyld
06:00
Amatørkokke Down Under
07:00
Amatørkokke Down Under
07:55
Grillfeber
08:40
Grillfeber
09:30
Havemagasinet
10:05
Havemagasinet
10:40
Sommer med Ernst
11:35
Sommer med Ernst
12:25
Bolighjælp på vej
13:15
Bolighjælp på vej
14:05
Fantasifulde rum – alt det bedste
15:00
Fantasifulde rum – alt det bedste
15:50
Hjemme bedst
16:45
Den store svenske bagedyst
17:40
Den store svenske bagedyst
18:30
Krejlerkongen
19:10
Krejlerkongen
19:45
Location, Location, Location
20:40
Den store pottedyst
21:50
Krejlerkongen
22:25
Krejlerkongen
23:00
Grilltjansen
23:55
Ernst i Toscana
00:45
Havemagasinet
01:20
Havemagasinet
01:55
Dyrlægeliv på landet
02:30
Den flyvende dyrlæge
03:20
Tosset med biler
04:15
OffRoad Nordjylland
04:50
Ferie, ferie, ferie
05:10
Rachel Allens hverdagsmad
06:15
Dybvaaaaad!
06:45
Dybvaaaaad!
07:15
ZHit-paraden: De største Lovestories
07:45
New Girl
08:15
New Girl
08:40
2 Broke Girls
09:00
2 Broke Girls
09:30
Will og Grace
10:00
Will og Grace
10:25
Beverly Hills 90210
11:15
Beverly Hills 90210
12:10
Desperate Housewives
12:55
Desperate Housewives
13:45
Den første date
14:40
Dybvaaaaad!
15:10
Dybvaaaaad!
15:45
American Dad
16:15
American Dad
16:40
Kongen af Queens
17:10
Kongen af Queens
17:40
Klovn
18:10
Klovn
18:45
Venner
19:10
Venner
19:40
Dybvaaaaad!
20:15
Dybvaaaaad!
20:50
The Back-up Plan
22:35
Klovn
23:10
Klovn
23:40
Dybvaaaaad!
00:15
Dybvaaaaad!
00:45
Team Zulu – Verdens værste cykelhold
01:25
TurboModul 2
01:55
Batman
02:25
Batman
02:55
Rude Tube – Public Violators
03:25
Rude Tube – Internet Incredibles
03:55
Kongen af Queens
04:25
Kongen af Queens
04:55
Ali G: Remixed
05:20
Raising Hope
05:40
Raising Hope
06:00
Ghost Whisperer
06:50
På nye boligeventyr
07:35
De unge mødre
08:25
TV-Shop
09:25
Mistresses
10:10
Mistresses
11:10
Greys hvide verden
12:05
Greys hvide verden
13:00
Nyskilt
14:00
Nyskilt
15:00
Say Yes to the Dress
15:30
Say Yes to the Dress
16:00
De unge mødre
17:00
Greys hvide verden
18:00
Greys hvide verden
19:00
De unge mødre
20:00
Say Yes to the Dress
20:30
Say Yes to the Dress
21:00
Brudens far 2
23:10
One Born Every Minute
00:10
One Born Every Minute
01:10
Forsvundet
02:10
Forsvundet
03:10
Paula Zahn på sagen
03:55
Paula Zahn på sagen
04:45
Say Yes to the Dress
05:40
Say Yes to the Dress
06:10
Hverdagens helte
06:35
Rod i køkkenet
07:20
Rod i køkkenet
08:10
Det store indbrudseksperiment
09:00
Dit hjem i vores hænder: Lotte Heise og Audrey Castanada
09:50
Dit hjem i vores hænder: Lotte Heise og Audrey Castañada
10:45
Veronica Mars
11:45
Veronica Mars
12:30
Special Victims Unit
13:30
CSI
14:25
CSI
15:20
CSI: New York
16:15
CSI: New York
17:05
Special Victims Unit
18:05
Big Bang Theory
18:35
Big Bang Theory
19:05
Big Bang Theory
19:35
Big Bang Theory
20:00
Big Bang Theory
20:30
Big Bang Theory
21:00
Criminal Minds: Beyond Borders
21:55
Criminal Minds: Beyond Borders
22:50
Big Bang Theory
23:20
Big Bang Theory
23:45
World's Funniest Videos: Top 10 Countdown
00:15
World's Funniest Videos: Top 10 Countdown
00:45
Fra Sydhavn til West Coast
01:45
Fra Sydhavn til West Coast
02:45
Krimi5 Tema
03:35
Krimi5 Tema
04:20
Hverdagens helte
04:45
Hverdagens helte
05:45
Hverdagens helte
06:00
Teatermøde med Kasper Wilton
06:30
Et stykke af James Joyce
07:00
Juice it up
07:30
Dit stjernetegn Krebsen
08:00
Fiskemagasinet
08:30
Jagtmagasinet
09:00
Reklameinfo
09:10
Seniormagasinet
09:35
Forskningsmagasinet
10:05
Julemærkehjemmet Liljeborg
10:40
Øhrgaard med Ingo Schulze
11:10
Restauranter i Europa
11:40
Reklameinfo
11:50
Er du til bøger?
12:20
Rundt om grillen
12:55
Vølvens spådom med Suzanne Brøgger
13:20
TimeOut med Ovnformet glas
13:50
En sund forretning
14:20
Danskere i EU's maskinrum
14:55
Bord dæk dig
15:30
Kunstnermødet med Jonas Bøgh
16:00
dk4 på festival
16:30
Mik Schacks Public Service
17:25
Aftensmad med jordforbindelse
18:00
Seniormagasinet
18:30
Søstrene Bisp slår teser op
19:00
Red Orangutangen
19:30
Lærer for livet
20:00
Super Bingo Onsdag
21:05
Bag om Schlagercruise
21:30
Hansi Hinterseer
22:05
50 øl du skal smage, før du dør
22:25
Roskilde Festival
22:40
Bag facaden med Fatma
23:10
Tysklands valg
23:45
Fiskemagasinet
00:15
Campingmagasinet
00:45
Hvordan
00:50
Livsvalg
01:45
Kritiske stemmer
02:15
Kunstnermødet med Jonas Bøgh
02:45
Kniv og gaffel
03:15
Naturligvis
03:45
MCTV 2017
04:15
I udenrigspolitisk selskab
04:45
Dyk ned i historien
05:25
Er du til bøger?
09:00
Fodbold: FC Barcelona-Paris Saint-Germain
11:00
Fodbold: UEFA Champions League - Review of the Season
12:00
Tennis: Wimbledon - Kvalifikation (m + k)
14:00
Tennis: Wimbledon - Kvalifikation (m + k)
16:00
Tennis: Wimbledon - Kvalifikation (m + k)
18:00
Tennis: Wimbledon - Kvalifikation (m + k)
20:00
Fodbold: Silkeborg IF-AaB
22:00
Golf: Scandinavian Challenge 2017
23:00
eSport: World of Esports
00:00
Speedway: GB Premiership - Poole vs. Belle Vue
02:00
OPHOLD I SENDEFLADE
09:00
Fodbold: Premier League World Show
10:00
Fodbold: UEFA Champions League - Review of the Season
11:00
Fodbold: Total Italian Football - Season Review
11:30
Fodbold: Total Italian Football - Season Review
12:00
Fodbold: Ligue 1 - Season Review Show
13:00
Fodbold: La Liga - Messi "Pichichi" Top Scorer
13:50
Fodbold: La Liga - Post Season
15:00
Fodbold: Højdepunkter fra Serie A
15:30
Speedway: Højdepunkter fra Danmarks Grand Prix
16:30
Speedway: GB Premiership - Poole vs. Belle Vue
18:30
Speedway: Højdepunkter fra Danmarks Grand Prix
19:30
Atletik: IAAF Athletix Magazine
20:00
Atletik: IAAF Diamond League - Oslo
22:00
Atletik: IAAF Diamond League - Stockholm
00:00
Atletik: IAAF Athletix Magazine
00:30
Speedway: Højdepunkter fra Danmarks Grand Prix
01:30
Motorsport: Mobil 1 The Grid
02:00
OPHOLD I SENDEFLADE
07:55
Tennis: Aegon International (k)
09:55
Tennis: Aegon International (k)
12:00 LIVE
Tennis: Aegon International (k), direkte
14:00 LIVE
Tennis: Aegon International (k), direkte
16:00 LIVE
Tennis: Aegon International (k), direkte
18:00 LIVE
Tennis: Aegon International (k), direkte
20:00
Sportsquizzen
20:35
Sportsquizzen
21:10
Sportsmagasinet SportsLab
21:45
Sportsmagasinet SportsLab
22:20
Tennis: Aegon International (k)
00:25
Tennis: Aegon International (k)
02:20
Basketball: NBA Inside
06:00
Tennis: French Open
07:00
Billard: Snooker - Riga Masters
08:30
Vintersport: Chasing History
09:00
Tennis: Aegon International
10:30
Motorsport: Blancpain Endurance Series
11:30
Standardvogne: VM-magasinet
12:00
Motorsport: Endurance - VM-afdeling
12:30
Cykling: Best of Classics
13:30
Cykling: Giro d'Italia - højdepunkter
14:30
Cykling: Nationale mesterskaber
16:00
Cykling: Tour de France - højdepunkter
17:00
Atletik: Hold-EM
18:00
Billard: Snooker - Riga Masters
20:00
Cykling: Nationale mesterskaber
21:30
Standardvogne: VM-magasinet
22:00
Tennis: Aegon International
00:05
Tennis: Australian Open - højdepunkter
01:40
Tennis: French Open - højdepunkter
02:55
Tennis: French Open
06:00
Storm Chasers
06:50
Storm Chasers
07:40
TV-Shop
08:40
American Loggers
09:30
TV-Shop
10:40
Treehouse Masters
11:35
Treehouse Masters
12:40
TV-Shop
13:50
Railroad Alaska
14:50
Nash Bridges
15:50
Nash Bridges
16:55
MacGyvers Missioner
17:55
MacGyvers Missioner
19:00
Walker Texas Ranger
20:00
Special Victims Unit
21:00
Special Victims Unit
22:00
Monk
22:55
Monk
23:50
M.A.S.H.
00:25
M.A.S.H.
00:55
M.A.S.H.
01:25
M.A.S.H.
02:00
Walker Texas Ranger
02:55
Walker Texas Ranger
03:50
Fringe
04:40
Baggage Battles
05:40
Baggage Battles
09:00
Golf: Golfing World
10:00
Golf: Golf Central - NEW!
11:00
Golf: Chronicles of a Champion Golfer - Lee Trevino
12:00
Golf: Chronicles of a Champion Golfer - Gary Player
13:00
Golf: Chronicles of a Champion Golfer - Nick Faldo
14:00
Golf: Chronicles of a Champion Golfer - Henrik Stenson
15:00
Golf: Chronicles of a Champion Golfer - Padraig Harrington
16:00
Golf: Open de France 2015
19:00
Golf: Chronicles of a Champion Golfer - Rory McIlroy
20:00
Golf: Open de France 2016
23:00
Golf: European Tour Senior Tour Highlights
00:00
Golf: Golf Central
01:00
Golf: Golfing World - NEW!
02:00
OPHOLD I SENDEFLADE
09:10
DOTA 2: The International 2016 - Recap
09:50
DOTA 2: The International 2016
13:40
DOTA 2: The International 2016
16:25
League of Legends: IEM Oakland 2016
21:15
DOTA 2: Dreamleague Finals
00:50
Heartstone: Nordic Championship 2016
01:55
Heartstone: Nordic Championship 2016
03:30
Heartstone: Nordic Championship 2016
04:45
Starcraft 2: WCS Winter Championship 2016
07:00
The Night Before
09:00
The Boss
11:00
The Last Witch Hunter
13:00
My Big Fat Greek Wedding 2
15:00
Carol
17:00
Hello, My Name is Doris
19:00
Remember
21:00
Labyrinth of Lies
23:00
Jason Bourne
01:10
Captain Fantastic - en ualmindelig far
03:10
The Meddler
05:00
Labyrinth of Lies
06:00
Små ulykker
08:00
The Best Of Times
10:00
Superbad
12:00
Rachel getting Married
14:00
2 ryk og 1 aflevering
16:00
Mr. Holmes
18:00
Reprise
20:00
Money Monster
22:00
Angel-A
00:00
Paper Towns
02:00
The Drop
04:00
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Del 1
06:00
The Aviator
08:50
The Maiden Heist
10:20
Pyromanen
12:00
Steve Jobs
14:00
Anti
16:00
The Finest Hours
18:00
Man On A Ledge
20:00
Dead Fish
22:00
Pride and Prejudice and Zombies
00:00
Blunt Force Trauma
01:35
Act of Valor
03:25
Ali
07:00
Emma’s Chance
09:00
Manolos magiske rejse
11:00
Bølle Bob og Smukke Sally
13:00
Muppets fra rummet
15:00
Krummerne 3
17:00
Kæledyrenes hemmelige liv
19:00
The Imaginarium of Doctor Parnassus
21:00
Win Win
23:00
Dope Pushers
01:00
Eat This!
03:00
Sergeant Bilko
05:00
Middle School
07:20
Seinfeld 9
07:45
House of Lies
08:10
Community
08:30
Unforgettable 2
09:15
NCIS 9
10:00
Seinfeld 5
10:20
Seinfeld 5
10:45
Mad Men
11:30
Nashville (sæson 3)
12:15
NCIS 9
13:00
Seinfeld 9
13:20
Seinfeld 9
14:00
The Late Late Show with James Corden
14:40
House of Lies
15:05
Community
15:30
Unforgettable 2
16:15
NCIS 9
17:00
Seinfeld 5
17:20
Seinfeld 5
17:45
Mad Men
18:30
Nashville (sæson 3)
19:15
Rookie Blue
20:00
NCIS 9
21:00
Inspector Lynley Mysteries
22:30
You're the Worst
22:50
You're the Worst
23:15
The Late Late Show with James Corden
23:55
NCIS 9
00:35
Rookie Blue
01:15
Inspector Lynley Mysteries
02:45
You're the Worst
03:05
You're the Worst
03:30
The Late Late Show with James Corden
04:10
Unforgettable 2
06:00
Bugged
06:05
Thunderbirds
06:30
Junglebanden
06:40
Junglebanden
06:50
Verdens bedste quiz I
07:10
Klassen – Dovne Emil
07:20
Klassen – Skole-hjem-samtale
07:30
Hollywoods vildeste dyr I
07:50
Alvin og de frække jordegern
08:00
Alvin og de frække jordegern
08:10
Pingvinerne fra Madagascar
08:35
Gumball III
09:00
Soy Luna
09:50
The Next Step II
10:10
Ultras Sorte Kageshow I
10:40
Ultras bedste
10:50
Store Nørd: Hundelorte
11:10
Kvit eller dobbelt I
11:50
Voksenfælden I
12:20
Hank Zipzer I
12:45
Lou
13:00
Lou
13:15
Nina Patalo
13:20
Nina Patalo
13:30
Isas Stepz
13:45
Isas Stepz
13:55
The Next Step II
14:20
Ultras Dance Crew
14:35
Braceface
15:10
Freaktown
15:25
Freaktown
15:35
Wild Kratts
15:55
Junglebanden
16:05
Junglebanden
16:20
KreaKampen – formning
16:50
Soy Luna
17:40
Klassen – Stjerne på youtube
17:50
Klassen – Upopulær
18:00
The Next Step II
18:20
Alvin og de frække jordegern
18:35
Alvin og de frække jordegern
18:45
Alvin og de frække jordegern
19:00
Vores vilde verden rundt: Hajernes ø Guadeloupe
19:30
Sofie Linde Show I
20:00
Byt familien på sommerferie 2
20:20
Alle sammen sammen I
20:45
Trio – cyberguldet
21:10
Roy
05:50
Ramasjang Mysteriet
06:31
Brandmand Sam
06:45
Onkel Reje og børnenes brevkasse
06:55
Vilde venner
07:20
Gurli Gris
07:25
Gurli Gris
07:30
Elsa
07:35
Elsa
07:45
Robin Hood – spilopper i Sherwood-skoven
07:55
Robin Hood – spilopper i Sherwood-skoven
08:10
Sprinter Galore
08:30
Brillebjørn
08:35
Paw Patrol II
09:00
Sommer Summarum
10:00
Masha og Bjørnen
10:05
Mashas eventyr
10:10
Morten Skildpadde
10:35
Rosa fra Rouladegade
11:05
Ramajetterne
11:25
Mit kæledyr – en kamæleon
11:35
MikroMakkerne
11:40
Minisekterne
11:50
Kaj og Andrea leger skibbrud
12:15
Molevitten
12:30
Lille Nørd
12:58
Kiwi & Strit
13:00
Ramasjang Mysteriet V
13:30
Det mindste kongerige i verden
13:50
Køkkenhyggen Hella
14:15
Sofus
14:30
Der var engang ...
15:00
Søpapegøjernes ø
15:05
Søpapegøjernes ø
15:15
Kate og Mim-Mim
15:25
Min mosters historier
15:35
Gurli Gris
15:40
Gurli Gris
15:45
Mumitroldene
16:00
Masha og Bjørnen
16:05
Pippi Langstrømpe
16:30
Chuggington
16:40
Robin Hood – spilopper i Sherwood-skoven
16:55
Hej Ramasjang
16:56
Onkel Rejes sørøvershow II
17:15
Quizdyrene – Hesten Mika
17:35
Emil fra Lønneberg
18:00
Sommer Summarum
19:00
Thunderbirds
19:25
F for får
19:30
Brandmand Sam
19:40
Peter Kanin
19:55
Lillefinger
05:00
Thomas og hans venner
05:15
Søpapegøjernes ø
05:20
Søpapegøjernes ø
05:30
Hjørne Bjørne
05:35
Musen Tip
05:45
Musen Tip
05:51
F for Får
06:00
Grizzy og lemmingerne
06:07
Grizzy og lemmingerne
06:14
Grizzy og lemmingerne
06:22
Oddbods
06:30
Oddbods
06:38
Oddbods
06:49
Looney Tunes
06:56
Looney Tunes
07:03
Looney Tunes
07:11
Smølferne
07:40
Tom & Jerry Show
07:47
Tom & Jerry Show
07:53
Tom & Jerry Show
08:01
snup! En Looney Tunes-serie
08:07
snup! En Looney Tunes-serie
08:12
snup! En Looney Tunes-serie
08:17
snup! En Looney Tunes-serie
08:26
Oddbods
08:38
Oddbods
08:46
Oddbods
08:58
Tom & Jerry Show
09:05
Tom & Jerry Show
09:12
Tom & Jerry Show
09:23
Tom & Jerry Show
09:33
Tom & Jerry Show
09:47
snup! En Looney Tunes-serie
09:52
snup! En Looney Tunes-serie
09:57
snup! En Looney Tunes-serie
10:02
snup! En Looney Tunes-serie
10:12
snup! En Looney Tunes-serie
10:17
snup! En Looney Tunes-serie
10:22
snup! En Looney Tunes-serie
10:27
snup! En Looney Tunes-serie
10:37
Oddbods
10:44
Oddbods
10:53
The Happos Family
10:56
The Happos Family
10:59
The Happos Family
11:02
The Happos Family
11:08
Smølferne
11:35
Looney Tunes
11:42
Looney Tunes
11:48
Looney Tunes
12:00
Looney Tunes
12:07
Looney Tunes
12:14
Looney Tunes
12:25
Tom & Jerry
12:31
Tom & Jerry
12:39
Tom & Jerry
12:50
Looney Tunes Show
13:15
Looney Tunes Show
13:41
snup! En Looney Tunes-serie
13:55
snup! En Looney Tunes-serie
14:00
snup! En Looney Tunes-serie
14:09
Du er cool, Scooby Doo
14:34
Scooby Doo Show
15:00
Looney Tunes
15:08
Looney Tunes
15:16
Looney Tunes
15:27
Tom & Jerry
15:35
Tom & Jerry
15:43
Tom & Jerry
15:54
snup! En Looney Tunes-serie
15:59
snup! En Looney Tunes-serie
16:04
snup! En Looney Tunes-serie
16:09
snup! En Looney Tunes-serie
16:14
snup! En Looney Tunes-serie
16:23
Tom & Jerry Show
16:37
Tom & Jerry Show
16:52
Smølferne
17:20
Oddbods
17:28
Oddbods
17:37
Mashas eventyr
17:43
Looney Tunes Show
18:07
Du er cool, Scooby Doo
18:39
Hva' så Scooby Doo?
19:03
Mashas uhyggelige eventyr
19:08
Mashas uhyggelige eventyr
19:15
Tom & Jerry Show
19:22
Tom & Jerry Show
19:28
Tom & Jerry Show
19:40
Oddbods
19:48
Oddbods
19:56
Oddbods
20:07
snup! En Looney Tunes-serie
20:13
snup! En Looney Tunes-serie
20:22
snup! En Looney Tunes-serie
20:27
snup! En Looney Tunes-serie
20:36
Scooby Doo, hvor er du?
21:01
Mashas uhyggelige eventyr
21:07
Mashas uhyggelige eventyr
21:13
Tom & Jerry Show
21:20
Tom & Jerry Show
21:27
Tom & Jerry Show
21:38
Looney Tunes Show
22:03
Mr. Bean
22:13
Mr. Bean
22:29
F for Får
22:36
F for Får
22:43
F for Får
22:54
Junglebanden – Til undsætning
23:05
Junglebanden – Til undsætning
23:20
Garfield Show
23:32
Garfield Show
23:44
Garfield Show
23:57
Familien Flintstone
00:22
Familien Flintstone
00:47
Familien Jetson
01:09
Familien Jetson
01:31
Top Cat
01:57
Top Cat
02:23
Sylvester & Pip
02:43
Sylvester & Pip
03:03
Duck Dodgers
03:25
Duck Dodgers
03:48
Baby Looney Tunes
04:09
Baby Looney Tunes
04:30
Tom & Jerry Kids
04:52
Tom & Jerry Kids
05:15
Mr. Bean
05:26
Mr. Bean
05:37
F for Får
05:45
F for Får
06:00
Phineas og Ferb
06:15
Star Wars Rebels
06:40
The Gronks
07:05
Tangled: The Series Short Cuts
07:08
Tangled: The Series Short Cuts
07:15
Miraculous: Ladybug & Cat Noir på eventyr
07:40
7D
08:05
Milo Murphys lov
08:30
Atomic Puppet
08:45
Kat i forklædning
08:55
K.C. hemmelig agent
09:25
K.C. hemmelig agent
09:50
Bunkd
10:15
Bunkd
10:40
Rileys verden
11:05
Rileys verden
11:30
Liv og Maddie
11:55
Liv og Maddie
12:20
Access All Areas: Spider- Man: Homecoming
12:35
Det var ikke mig
13:00
Bizaardvark
13:25
Bizaardvark
13:50
Bedste venner når som helst
14:15
Bedste venner når som helst
14:40
Jessie
15:05
Austin & Ally
15:30
Rileys verden
15:55
Jessies store chance
16:45
Lab Rats
17:10
Kickin' It
17:35
Supersygehuset
18:00
Bedste venner når som helst
18:25
Bedste venner når som helst
18:50
Bedste venner når som helst
19:15
Bedste venner når som helst
19:40
Jessie
20:05
Austin & Ally
20:30
Soy Luna
21:20
The Next Step
21:45
Atomic Puppet
22:00
A.N.T.
22:20
A.N.T.
22:45
Jessie
23:10
Jessie
23:30
Et par konger
23:50
Et par konger
00:15
Held og lykke Charlie!
00:35
Held og lykke Charlie!
01:00
Violetta
01:45
Violetta
02:30
Yo, min ven er et spøgelse
02:50
Dog With a Blog
03:10
Shake It Up
03:35
Austin & Ally
03:55
Held og lykke Charlie!
04:15
Alex and Co
04:35
Kejserens nye skole
05:00
Phineas og Ferb
05:25
Wander i galaksen
06:00
Dog With a Blog
06:20
Crash og Bernstein
06:45
En gamers guide til det allermeste
07:10
Kirby Buckets
07:35
Gravity Falls
08:00
Rip, Rap og Rup på eventyr
08:25
Mickey Mouse
08:30
Rip, Rap og Rup på eventyr
08:55
Mickey Mouse
09:00
Kirby Buckets
09:25
Gravity Falls
09:50
Phineas og Ferb
10:15
Phineas og Ferb
10:40
Kat i forklædning
10:55
Sylte & Salte
11:10
X GAMES
11:12
X GAMES
11:15
Kirby Buckets
11:40
Gravity Falls
12:05
Danny Cunningham – Skolens Ninja
12:20
Danny Cunningham – Skolens Ninja
12:35
Pokémon Serien: XYZ
13:00
Kirby Buckets
13:25
Gravity Falls
13:50
Kid Vs. Kat
14:15
Kid vs Kat
14:40
Sylte & Salte
14:55
Kat i forklædning
15:10
Kirby Buckets
15:35
Gravity Falls
16:00
Penn Zero: Deltidshelt
16:15
Atomic Puppet
16:30
Dog With a Blog
16:55
En gamers guide til det allermeste
17:20
Lab Rats
17:45
Kirby Buckets
18:10
Gravity Falls
18:35
Ultimate Spider-Man
19:00
En gamers guide til det allermeste
19:25
En gamers guide til det allermeste
19:50
En gamers guide til det allermeste
20:15
En gamers guide til det allermeste
20:40
Kirby Buckets
21:05
Gravity Falls
21:30
Danny Cunningham – Skolens Ninja
21:45
Danny Cunningham – Skolens Ninja
06:00
Mickey Og Racerholdet
06:25
Minnies Toons
06:30
Doktor McStuffins: Legetøjshospitalet Sæson 4
07:00
Sofia den første: De mystiske øer
07:30
Pyjamasheltene
08:00
Løvernes garde
08:30
Elena fra Avalor
09:00
Løvernes garde
09:30
Doktor McStuffins
09:45
Mickey Og Racerholdet
10:10
Sofia den første
10:40
Pyjamasheltene
10:55
Zou
11:10
Løvernes garde
11:35
Mickey Og Racerholdet
12:00
Miles fra Morgendagen
12:30
Minnies Toons
12:35
Pyjamasheltene
13:00
Sofia den første
13:30
Sofia den første
14:00
Doktor McStuffins
14:15
Mickey Og Racerholdet
14:45
Miles fra Morgendagen
15:00
Pyjamasheltene
15:30
Løvernes garde
15:55
Nina Needs To Go S3
16:00
Elena fra Avalor
16:30
Løvernes garde
17:00
Mickey Og Racerholdet
17:30
Pyjamasheltene
18:00
Doktor McStuffins
18:30
Sofia den første
18:55
Nina Needs To Go S3
19:00
Pyjamasheltene
06:00
Ninjago: Masters of Spinjitzu
06:26
Ben 10
06:37
Ben 10
06:49
Teen Titans Go!
06:58
Teen Titans Go!
07:08
Teen Titans Go!
07:23
Gumballs Fantastiske Verden
07:33
Gumballs Fantastiske Verden
07:44
Gumballs Fantastiske Verden
07:57
Teen Titans Go!
08:07
Teen Titans Go!
08:22
Teen Titans Go!
08:32
Teen Titans Go!
08:47
Teen Titans Go!
09:02
Teen Titans Go!
09:17
Teen Titans Go!
09:27
Teen Titans Go!
09:42
Teen Titans Go!
09:52
Teen Titans Go!
10:06
Teen Titans Go!
10:21
Teen Titans Go!
10:36
Gumballs Fantastiske Verden
10:47
Gumballs Fantastiske Verden
11:03
Gumballs Fantastiske Verden
11:13
Gumballs Fantastiske Verden
11:28
Gumballs Fantastiske Verden
11:39
Gumballs Fantastiske Verden
11:55
Gumballs Fantastiske Verden
12:14
Gumballs Fantastiske Verden
12:29
Eventyrtid
12:39
Eventyrtid
12:54
Mighty Magiswords
13:05
Mighty Magiswords
13:18
Powerpuff Pigerne
13:33
Powerpuff Pigerne
13:48
Ben 10
13:59
Ben 10
14:14
Mit Liv Som Helt
14:26
Mit Liv Som Helt
14:41
Ninjago: Masters of Spinjitzu
15:08
Teen Titans Go!
15:18
Teen Titans Go!
15:34
Teen Titans Go!
15:49
Teen Titans Go!
16:04
Gumballs Fantastiske Verden
16:15
Gumballs Fantastiske Verden
16:30
Gumballs Fantastiske Verden
16:41
Gumballs Fantastiske Verden
16:57
Powerpuff Pigerne
17:07
Powerpuff Pigerne
17:22
Teen Titans Go!
17:32
Teen Titans Go!
17:43
Ben 10
17:58
Ninjago: Masters of Spinjitzu
18:24
Batman Unlimited
18:30
Batman: Den tapre og modige
18:55
Gumballs Fantastiske Verden
19:10
Gumballs Fantastiske Verden
19:26
Gumballs Fantastiske Verden
19:36
Gumballs Fantastiske Verden
19:52
Vi' bare bjørne
20:03
Vi' bare bjørne
20:18
Eventyrtid
20:33
Eventyrtid
20:48
Regular Show
21:00
Steven Univers
21:11
Steven Univers
21:26
Gumballs Fantastiske Verden
21:37
Gumballs Fantastiske Verden
21:52
Gumballs Fantastiske Verden
22:03
Gumballs Fantastiske Verden
22:18
Eventyrtid
22:29
Eventyrtid
22:44
Eventyrtid
22:54
Eventyrtid
23:08
Regular Show
23:19
Regular Show
23:34
Steven Univers
23:45
Steven Univers
23:57
Johnny Bravo
00:18
Johnny Bravo
00:39
Dexters Laboratorium
01:00
Dexters Laboratorium
01:22
Ko & Kylling
01:44
Ko & Kylling
02:06
Ed, Edd og Eddy
02:27
Ed, Edd og Eddy
02:50
Flapjack uhyrlige eventyr
03:12
Flapjack uhyrlige eventyr
03:33
Flapjack uhyrlige eventyr
03:56
Chowder
04:18
Chowder
04:41
Chowder
05:03
Clarence
05:14
Clarence
05:25
Clarence
05:37
Gumballs Fantastiske Verden
05:48
Gumballs Fantastiske Verden
05:55
Blaze og Monstermaskinerne
06:15
Rusty Rivets
06:40
Shimmer og Shine
06:55
Alvin og de frække jordegern
07:05
Alvin og de frække jordegern
07:15
Familien Thunderman
07:45
Familien Thunderman
08:10
Familien Thunderman
08:40
Nicky, Ricky, Dicky og Dawn
09:05
Nicky, Ricky, Dicky og Dawn
09:25
Nicky, Ricky, Dicky og Dawn
09:55
Henry Danger
10:15
Henry Danger
10:45
Henry Danger
11:10
Bella and the Bulldogs
11:35
Bella and the Bulldogs
12:05
Bella and the Bulldogs
12:30
School of Rock
13:00
School of Rock
13:25
Game Shakers
13:55
Game Shakers
14:15
Regal Academy
14:40
Svampebob Firkant
15:05
Svampebob Firkant
15:35
De Fantastiske Fehoveder
16:00
De Fantastiske Fehoveder
16:10
Højs hus
16:35
Bunsen er et monster
16:45
Bunsen er et monster
17:00
Bunsen er et monster
17:10
Nicky, Ricky, Dicky og Dawn
17:40
Den Vildeste Spøg
18:10
Familien Thunderman
18:35
Game Shakers
19:05
Henry Danger
19:30
Henry Danger
20:00
Bella and the Bulldogs
20:25
Nicky, Ricky, Dicky og Dawn
20:55
School of Rock
21:20
Familien Thunderman
21:45
Ned's
05:00
Gurli Gris
05:05
Dora udforskeren
05:30
Paw Patrol
06:00
Zack & Quack
06:20
Dora Udforskeren
06:40
Blaze og Monstermaskinerne
07:05
Paw Patrol
07:30
Shimmer og Shine
07:50
Nella the Princess Knight
08:15
The Day Henry Met...
08:20
Paw Patrol
08:45
Rusty Rivets
08:55
Bubble Guppies
09:20
Fresh Beat Band: Musikspioner på mission
09:40
Zack & Quack
09:50
Umizoomi
10:15
Shimmer og Shine
10:35
Shimmer og Shine
11:00
Max & Ruby
11:25
Det Lille Kongerige
11:35
Det Lille Kongerige
11:45
The Day Henry Met...
11:50
The Day Henry Met...
11:55
Blaze og Monstermaskinerne
12:15
Blaze og Monstermaskinerne
12:40
Zack & Quack
13:00
Umizoomi
13:25
Strudsen Olive
13:30
Strudsen Olive
13:35
Paw Patrol
13:55
Little Charmers
14:10
Det Lille Kongerige
14:20
Dora Udforskeren
14:40
Max & Ruby
15:05
Nella the Princess Knight
15:30
Shimmer og Shine
15:50
Dora og venner
16:15
Zack & Quack
16:25
The Day Henry Met...
16:30
The Day Henry Met...
16:35
Blaze og Monstermaskinerne
17:00
Rusty Rivets
17:10
Paw Patrol
17:35
Dora Udforskeren
18:00
Zack & Quack
18:20
Dora Udforskeren
18:40
Blaze og Monstermaskinerne
19:05
Paw Patrol
19:30
Shimmer og Shine
19:50
Nella the Princess Knight
20:15
The Day Henry Met...
20:20
Paw Patrol
20:45
Rusty Rivets
20:55
Bubble Guppies
21:20
Fresh Beat Band: Musikspioner på mission
21:40
Zack & Quack
21:50
Umizoomi
22:15
Shimmer og Shine
22:35
Shimmer og Shine
23:00
Max & Ruby
23:25
Det Lille Kongerige
23:35
Det Lille Kongerige
23:45
The Day Henry Met...
23:50
The Day Henry Met...
23:55
Blaze og Monstermaskinerne
00:15
Blaze og Monstermaskinerne
00:40
Zack & Quack
01:00
Umizoomi
01:25
Strudsen Olive
01:30
Strudsen Olive
01:35
Paw Patrol
01:55
Little Charmers
02:10
Det Lille Kongerige
02:20
Dora Udforskeren
02:40
Max & Ruby
03:05
Nella the Princess Knight
03:30
Shimmer og Shine
03:50
Dora og venner
04:15
Zack & Quack
04:25
The Day Henry Met...
04:30
The Day Henry Met...
04:35
Blaze og Monstermaskinerne
05:00
Rusty Rivets
05:10
Paw Patrol
05:35
Dora Udforskeren
06:00
MTV Breakfast Club
07:00
Top 7 at 7
07:30
MTV Breakfast Club
09:00
South Park
09:30
South Park
10:00
Teen Mom UK
11:00
Teen Mom UK
12:00
Catfish: The TV Show
13:00
Catfish: The TV Show
14:00
16 and Pregnant
15:00
16 and Pregnant
16:00
Catfish: The TV Show
17:00
Catfish: The TV Show
18:00
Teen Mom 2
19:00
Teen Mom 2
20:00
Ridiculousness
20:30
Ridiculousness
21:00
Catfish: The TV Show
22:00
Ex on the Beach
23:00
Ridiculousness
23:30
Ridiculousness
00:00
Ridiculousness
00:30
Ridiculousness
01:00
Ridiculousness
01:30
Ridiculousness
02:00
Don't tell the doctor
03:00
South Park
03:30
South Park
03:55
Night Videos
07:00
Wake Up With Hits!
10:00
Big Fat Hits
12:00
Nothing But Hits
14:00
MTV's Euro Top 10
14:40
Big Fat Hits
18:00
MTV's 20 Most Wanted Vidz!
19:40
Can't Stop The Hits
23:00
Big Fat Hits
01:00
The 10 Biggest Tracks Right Now!
01:40
Non-Stop Hits
06:00
Wake Up With VH1
09:00
100% Music
11:00
European Chart
12:00
100% Music
15:00
The Official Album Top 10
16:00
Taylor Swift: Big 10
17:00
100% Music
19:00
The Official Top 20
21:00
100% Music
22:00
US Chart
23:00
100% Music
02:00
100% Music
06:00
Wake me up before you go go
08:00
Nothing but classics
10:00
Guess the year
11:00
We are the 80s
13:00
20 years since...
14:00
Smells like the 90s
16:00
90s vs 00s
17:00
Wind back Wednesday's
21:00
Guess the year
22:00
Classic power ballads
23:00
The rock show
00:00
All night long!
06:00
Richkids Of Beverly Hills
07:00
E! News
07:15
Celebrity style story
07:45
E! News
08:00
Keeping up with the Kardashians
09:00
Keeping up with the Kardashians
10:00
Second Wives Club
11:00
Second Wives Club
12:00
Second Wives Club
13:00
E! News
13:15
Celebrity style story
13:45
E! News
14:00
Botched
14:30
Botched
15:00
Botched
16:00
E! News
16:15
Celebrity style story
16:45
E! News
17:00
Botched
18:00
Botched
19:00
Botched
20:00
Revenge body with Khloé Kardashian
21:00
Revenge body with Khloé Kardashian
22:00
E! News
22:15
Revenge body with Khloé Kardashian
23:15
E! News
23:30
Celebrity style story
00:00
E! News
01:00
Hollywood medium with Tyler Henry
02:00
Hollywood medium with Tyler Henry
03:00
E! News
04:00
Celebrity style story
04:30
Celebrity style story
05:00
Richkids Of Beverly Hills
06:00
The Daily Show
06:30
The Daily Show
07:00
South Park
07:30
South Park
08:00
Futurama
08:30
Futurama
09:00
Rules Of Engagement
09:30
Rules Of Engagement
10:00
That '70s Show
10:30
That '70s Show
11:00
Scrubs
11:30
Scrubs
12:00
The Cleveland Show
12:30
The Cleveland Show
13:00
South Park
13:30
South Park
14:00
Futurama
14:30
Futurama
15:00
Community
15:30
Community
16:00
That '70s Show
16:30
That '70s Show
17:00
Friends
17:30
Friends
18:00
Scrubs
18:25
Scrubs
19:00
The President Show
19:30
The Daily Show
20:00
Friends
20:30
Friends
21:00
Futurama
21:30
Futurama
22:00
Futurama
22:30
Futurama
23:00
South Park
23:30
South Park
00:00
@ Midnight with Chris Hardwick
00:30
The Daily Show
01:00
The Cleveland Show
01:30
The Cleveland Show
02:00
Workaholics
02:20
Workaholics
02:45
Tosh.0
03:05
Tosh.0
03:25
Key & Peele
03:45
Inside Amy Schumer
04:05
Workaholics
04:30
Workaholics
04:55
Tosh.0
05:15
The Daily Show
05:35
@ Midnight with Chris Hardwick
06:00
Dum, dummere, derfor!
06:30
Dum, dummere, derfor!
07:00
Dum, dummere, derfor!
07:30
Dum, dummere, derfor!
08:00
The Story Of God med Morgan Freeman
09:00
Kosmos: En rejse i tid og rum
10:00
Hundehviskeren
11:00
Hundehviskeren
12:00
Dum, dummere, derfor!
12:30
Dum, dummere, derfor!
13:00
Dubais lufthavn
14:00
Dubais lufthavn
15:00
Dubais lufthavn
16:00
Naturkatastrofernes Top-10
18:00
Airport Security: Colombia
19:00
Dum, dummere, derfor!
19:30
Dum, dummere, derfor!
20:00
Undersøgelser af flystyrt
21:00
Yukon Gold
22:00
Vintervejens helte: Norge
23:00
Dum, dummere, derfor!
23:30
Dum, dummere, derfor!
00:00
Undersøgelser af flystyrt
01:00
Drugs Inc.
02:00
Undersøgelser af flystyrt
03:00
Yukon Gold
04:00
Vintervejens helte: Norge
05:00
Hovedvejen gennem helvede
06:00
Livets kamp
06:24
Livets kamp
06:50
24 timer i dyreriget
07:37
Ulvebjergene
08:26
Den sorte ulv vender tilbage
09:16
Monsterfisk
10:05
Ice Bear
10:53
Ulvebjergene
11:42
24 timer i dyreriget
12:26
24 timer i dyreriget
13:17
Den sorte ulv vender tilbage
14:04
Ice Bear
14:51
Tyrkiets vilde natur
15:37
Ulvebjergene
16:24
Det vilde Yellowstone: Hunulven
17:11
Verdens farligste dyr
18:48
Monsterfisk
19:37
Verdens farligste dyr
21:15
Den sorte ulv vender tilbage
22:03
Monsterfisk
22:52
Verdens farligste dyr
00:30
Ulvebjergene
01:18
Den sorte ulv vender tilbage
02:06
Monsterfisk
02:54
Verdens farligste dyr
03:40
Verdens farligste dyr
06:00
Life Focus
07:20
Prayer Time
07:25
Family Time - Angus Buchan
07:30
Creflo Dollar Ministries
08:00
Believer’s Walk of Faith
08:30
Gospel Truth - Andrew Wommack
09:00
Enjoying Everyday Life
09:30
This is Your Day - Benny Hinn
10:00
It's Supernatural!
10:30
Sandra Kennedy Ministries
11:00
Jewish Voice - Rabbi Bernis
11:30
GOD TV Conference
12:35
GOD TV Worship
12:55
Out of Zion - Ron Cantor
13:00
Hour of Salvation
13:30
Life Focus
14:00
Believer's Voice of Victory
14:30
Joseph Prince
15:00
Prayer Time
15:05
Focus: Prayer - 8
16:40
Focus: Prayer - 9
18:15
GOD TV Worship
18:40
Ask Me Anything
18:45
Out of Zion - Ron Cantor
18:50
Prayer Time
18:55
Family Time - Angus Buchan
19:00
The Supernatural Now
19:30
Creflo Dollar Ministries
20:00
Good News
20:30
Gospel Truth - Andrew Wommack
21:00
Enjoying Everyday Life
21:30
Hour of Salvation
22:00
Prayer Time
22:05
Adventures with God
22:35
Alpha - Parenting Teenagers - 4
23:40
Ask Me Anything
23:45
GOD TV Conference
00:30
GOD TV Conference
01:30
Everlasting Love - Patricia King
02:00
Adventures with God
02:30
Alpha - Parenting Teenagers - 4
03:30
GOD TV Conference
04:30
GOD TV Conference
05:30
Everlasting Love - Patricia King
06:00
NHK Newsline
06:30
Bunraku bliss
07:00
NHK Newsline
07:30
Tokyo Eye 2020
08:00
NHK Newsline
08:30
Samurai wheels
09:00
NHK Newsline
09:30
Her story
09:50
Four seasons in Japan
10:00
NHK Newsline
10:30
Bunraku bliss
11:00
NHK Newsline
11:30
Science View
12:00
NHK Newsline
12:30
Her story
12:50
Four seasons in Japan
13:00
Newsroom Tokyo
13:45
Direct talk
14:00
NHK Newsline
14:30
Tokyo Eye 2020
15:00
NHK Newsline
15:30
Samurai wheels
16:00
NHK Newsline
16:30
Trails to Tsukiji
17:00
NHK Newsline
17:30
Great gear
18:00
NHK Newsline
18:30
Bunraku bliss
19:00
NHK Newsline
19:30
Tokyo Eye 2020
20:00
NHK Newsline
20:30
Samurai wheels
21:00
NHK Newsline
21:30
Her story
21:50
Four seasons in Japan
22:00
NHK Newsline
22:30
Trails to Tsukiji
23:00
NHK Newsline
23:30
Great gear
00:00
NHK Newsline
00:30
Bunraku bliss
01:00
NHK Newsline
01:30
Core Kyoto
02:00
NHK Newsline
02:30
Design talks plus
03:00
NHK Newsline
03:30
Rising
04:00
NHK Newsline
04:30
Trails to Tsukiji
05:00
NHK Newsline
05:30
Great gear
06:00
BBC World News
06:30
World Business Report
06:45
BBC World News
07:00
BBC World News
07:30
World Business Report
07:45
BBC World News
08:00
BBC World News
08:30
BBC World News
08:45
World Business Report
09:00
BBC World News
09:30
BBC Business Live
10:00
The Travel Show
10:30
HARDtalk
11:00
GMT
11:30
Our World
12:00
GMT
12:30
World Business Report
12:45
Sport Today
13:00
GMT
13:30
GMT
14:00
Impact
14:30
Impact
15:00
Impact
15:30
Talking Business With Aaron Heslehurst
16:00
Impact
16:30
HARDtalk
17:00
Global with Matthew Amroliwala
17:30
Global with Matthew Amroliwala
18:00
Global with Matthew Amroliwala
18:30
World Business Report
18:45
Sport Today
19:00
Global with Matthew Amroliwala
19:30
Focus on Africa
20:00
100 Days +
20:45
Sport Today
21:00
Outside Source
21:30
HARDtalk
22:00
Outside Source
22:30
Outside Source
23:00
BBC World News America
23:30
BBC World News America
00:00
Newsday
00:30
Asia Business Report
00:45
Sport Today
01:00
Newsday
01:30
Asia Business Report
01:45
Sport Today
02:00
Newsday
02:30
Asia Business Report
02:45
Sport Today
03:00
BBC World News
03:30
Asia Business Report
03:45
Sport Today
04:00
BBC World News
04:30
The Travel Show
05:00
BBC World News
05:30
HARDtalk
06:00
Asia capital connection
07:00
Europe squawk box
07:30
Europe squawk box
08:00
Europe squawk box
08:30
Europe squawk box
09:00
Europe squawk box
09:30
Europe squawk box
10:00
Europe street signs
10:30
Europe street signs
11:00
Worldwide exchange us breaks
12:00
Us squawk box
15:00
Us squawk on the street
17:00
Us squawk alley
18:00
Us fast money half time report
19:00
Us power lunch
21:00
Us closing bell
23:00
The edge
23:30
defaulttitle
00:30
Nbc nightly news
01:00
Asia squawk box 1st hr
02:00
Asia squawk box 2nd hr
03:00
Asia squawk box 3rd hr
04:00
Asia street signs
06:00
CNN Newsroom
07:30
State of America with Kate Bolduan
08:00
CNN Newsroom
09:30
CNN World Rugby
10:00
Amanpour
10:30
Eco Solutions
10:45
Make, Create, Innovate
11:00
New Day
12:00
CNN Newsroom
12:30
World Sport
13:00
News Stream (with World Sport)
14:00
CNNMoney with Maggie Lake
15:00
Amanpour
15:30
International Desk (with World Sport)
16:00
Connect the World with Becky Anderson
17:00
Quest Express
17:30
Eco Solutions
17:45
Make, Create, Innovate
18:00
Wolf
19:00
Amanpour
19:30
State of America with Kate Bolduan
20:00
World Right Now with Hala Gorani, The
21:00
Quest Means Business
22:00
CNN Today
22:30
World Sport
23:00
CNN Today (with World Sport)
01:00
Anderson Cooper 360
03:00
CNN Tonight with Don Lemon
04:00
Amanpour
05:00
CNN Newsroom (with World Sport)
06:00
News
11:00
News
12:00
News
12:30
News
15:00
News
15:30
News
16:00
News
16:30
News
18:00
News
18:30
News
19:00
News
20:30
News
21:00
News
21:30
News
22:00
News
01:00
News
07:00
Sunrise
10:00
Sky News Today
14:00
Afternoon Live
18:00
Sky News Today
20:00
Sky News
20:30
Sky.com News
21:00
News, Sport, Weather
23:00
Sky News
00:00
Sky News Tonight
01:00
CBS Evening News
05:00
World News, Review and Business Report
00:00
Swing
01:00
Show Us Your Wits
01:30
Playboy's Amateur Girls
02:00
The Playboy Morning Show
03:00
Playmate Anthology
03:30
The Wild Life: Miami
06:30
La colombiana
07:30
Reporte minero
08:00
Medianoche
08:45
Conde vrolok
09:45
Los pincheira
10:45
Los ángeles de estela
11:30
La colombiana
12:30
Tu mañana
14:00
Muy buenos días
16:00
Avance de 24 horas
16:10
Muy buenos días
19:30
24 horas al día
21:15
Los ángeles de estela
22:15
Conde vrolok
23:00
Los pincheira
00:00
El sillon de pedro
01:00
Deportes 24
02:00
La colombiana